Valmis reklaamklipp lapseootusaja vitamiinidele

Meil on suur rõõm jagada uudist, et Formula Vitale on valmis saanud koostöös Ämmaemandusabi Kliiniku ämmaemanda Kristi Simsiga telereklaami spetsiaalselt lapseootuse toetamiseks väljatöötatud vitamiinidele PREGNA+ MULTI ja PREGNA+ OMEGA.

Valmis reklaamklipp lapseootusaja vitamiinidele

Ema õige toitumine on veel sündimata lapse jaoks väga tähtis. Naised vajavad lapseootuse ajal oluliselt rohkem vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente. Lootel hakkavad elutähtsad organid arenema juba raseduse esimestel nädalatel, mistõttu on kasulik tarvitada just lapseootuse toetamiseks väljatöötatud vitamiine. Ämmaemand, kes on tulevase ema kõrval kogu beebiootuse aja, toetab teda nõuannete ja soovitustega, sh ka toitumisalastega, on pädevaim soovitama ka vajalikke toidulisandeid. Meil on väga hea meel, et ämmaemand Kristi Sims meie reklaamis osaleb, sest soovitus tuleb temalt nii ämmaemanda kui emana.

Kristi Sims töötab ämmaemandajana Ämmaemandusabi Kliinikus. Kliiniku prioriteediks on sünnitusjärgsed koduvsiidid, kus pakutakse nõustamist erinevates toimingutes, sh imetamisnõustamine. Kliinik pakub rohkelt sünnituseks ettevalmistust ja vanemlust toetavaid nõustamisteenuseid ning loenguid. Kliiniku kohta leiab lisainfot www.ammaemandusabi.ee.

Ootusaja vitamiine soovitab ka Ämmaemandate Ühing.

Vaata klippe:

Kaadreid võtteplatsilt:

võtteplatsilt

Ootusaja vitamiinidele lisaks on Formula Vitalel ka spetsiaalne bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks PREGNA+ BABY, mis täiendab sünnitanud naise ja vastsündinu vitamiinide, mineraalainete, mikroelementide ja asendamatute rasvhapete varusid.

 

Viljakuse tõstimseks on naistele väljatöötatud WOMAN+ CONCEPTION – bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis täiendab tasakaalustatult NAISE organismi oluliste vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete koostisosadega, sisaldades muuhulgas märkimisväärses annuses foolhapet.

Meestele aga MAN+CONCEPTION – bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis täiendab tasakaalustatult MEHE organismi oluliste vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete koostisosadega, et toetada viljakust ja reproduktsiooni ning immeensüsteemi ja elujõudu.

products-viljakus