Woman+ Conception - bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks naistele viljakuse toetamiseks

Woman+ Conception

WOMAN+ CONCEPTION on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks naise viljakuse toetamiseks. WOMAN+ CONCEPTION täiendab tasakaalustatult naise organismi oluliste vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete koostisosadega, sisaldades muuhulgas märkimisväärses annuses foolhapet.

Osta e-apteegist
 • FOOLHAPE

  Foolhape omab tähtsust viljastumise eel ja selle järgselt ning on oluline peamiselt kahel põhjusel.
  - Foolhape aitab kaasa kudede kasvule naise organismis raseduse ajal ning osaleb rakujagunemise protsessis. Inimene on hulkrakne organism, olles tekkinud üksikust viljastatud munarakust paljude jagunemiste teel. Organismis toimub pidevalt uute rakkude teke, et asendada vananenud ja hukkunud rakke ning seeläbi säilitada organismi terviklikkust.
  - Täiendav foolhappe tarbimine parandab raseda naise varustatust foolhappega. Raseda naise puudulik varustatus foolhappega on areneva loote neuraaltoru arenguhäirete tekke riskifaktor.

 • VILJAKUS JA REPRODUKTSIOON

  Tsink on vaieldamatult üks tähtsamaid mineraaltoitaineid, aidates kaasa normaalsele happe-alustasakaalule ja valgusünteesile ning toetades samaaegselt normaalset viljakust ja reproduktsiooni. Vitamiin B6 aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse regulatsioonile.

 • ELUJÕUD

  B-grupi vitamiinid B6, B12 ja biotiin aitavad kaasa energiavahetusele. Vitamiinid B12 ja B6 aitavad samaaegselt vähendada väsimust ja kurnatust. Vitamiinid C ja D toetavad immuunsüsteemi talitlust.
  Rasestumise üheks levinumaks takistajaks loetakse psühholoogilist stressi. Biotiin ning vitamiinid B1 ja B3 aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele.

 • L-ARGINIIN

  L-arginiin kuulub osaliselt asendamatute aminohapete hulka. Aminohapped sisalduvad hormoonide ja ensüümide biokeemilises struktuuris.

 • VITAMIIN D3

  Vitamiin D osaleb rakujagunemise protsessis ning aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Üks tablett sisaldab:

%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

    %NRV
L-arginiin 100 mg -
Vitamiin C 90 mg 113%
Magneesium 60 mg 16%
N-atsetüültsüsteiin 50 mg -
Inositool 40 mg -
Vitamiin B3 20 mg NE 125%
Vitamiin E 20 mg α-TE 167%
Tsink 15 mg 150%
Raud 14 mg 100%
Vitamiin B6 10 mg 714%
Vitamiin B1 8 mg 727%
Vitamiin B2 5 mg 357%
Vitamiin B5 5 mg 83%
Beetakaroteen 3 mg -
Vask 1000 µg 100%
Foolhape 800 µg 400%
Jood 200 µg 133%
Biotiin 150 µg 300%
Seleen 50 µg 91%
Vitamiin D 25 µg (1000 IU) 500%
Vitamiin B12 20 µg 800%

Woman+ Conception

Osta e-apteegist
Kasutamine: 1 tablett iga päev peamise söögikorra ajal koos klaasi veega. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav tablettide võtmist alustada 3–6 kuud enne lapse planeerimist ning jätkata tablettide võtmist kogu protsessi vältel.

Arvamused

Loe, mida arvavad Woman+ Conception kasutajad ja soovi korral jäta ka oma arvamus!

Koostisosad: mahuaine (mikrokristalne tselluloos), paakumisvastane aine (dikaltsiumfosfaat), L-askorbiinhape, magneesiumoksiid, L-arginiin vesinikkloriid, D,L-α-tokoferüülatsetaat, inositool, N-atsetüül-L-tsüsteiin, raud(II)fumaraat, stabilisaator (rasvhapete magneesiumsoolad: magneesiumstearaat), nikotiinamiid, tsinkoksiid, glaseeraine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), beetakaroteen, püridoksiinvesinikkloriid, L-selenometioniin, tiamiinvesinikkloriid, D-kaltsiumpantotenaat, ränidioksiid, riboflaviin, vasksulfaat, niiskusesäilitaja (glütserool), toiduvärv: karamell, pteroüülmonoglutamiinhape, tsüanokobalamiin, kaaljumjodiid, D-biotiin.

Netokogus: 41,37 g / 30 tabletti.

Hoiatused
Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril, otsese päikesevalguse ja niiskuse eest kaitstult. Säilivusaeg kehtib õigesti hoitud toote puhul.

Vaata lisaks:

Viljakus

Beauty+

Sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi nahale, küüntele ja juustele.

Pregna+ Multi

Sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid rasedale naisele. Sobib kasutamiseks ka raseduse planeerimise ja raseduse ajal.

Pregna+ Omega

Sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid rasedale naisele ja lootele.