Woman+ Conception - bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks naistele viljakuse toetamiseks

Woman+ Conception

WOMAN+ CONCEPTION on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis täiendab tasakaalustatult NAISE organismi oluliste vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete koostisosadega, sisaldades muuhulgas märkimisväärses annuses foolhapet. Bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks naistele viljakuse toetamiseks.

Osta netiapteegist
 • FOOLHAPE

  Foolhape ehk vitamiin B9 omab tähtsust viljastumise eel ja selle järgselt ning on oluline peamiselt kahel põhjusel.
  -Foolhape aitab kaasa kudede kasvule naise organismis raseduse ajal ning osaleb rakujagunemise protsessis. Inimene on hulkrakne organism, olles tekkinud üksikust viljastatud munarakust paljude jagunemiste teel. Organismis toimub pidevalt uute rakkude teke, et asendada vananenud ja hukkunud rakke ning seeläbi säilitada organismi terviklikkust.
  - Täiendav foolhappe tarbimine parandab raseda naise varustatust foolhappega. Raseda naise puudulik varustatus foolhappega on areneva loote neuraaltoru arenguhäirete tekke riskifaktor.

 • VILJAKUS JA REPRODUKTSIOON

  Tsink on vaieldamatult üks tähtsamaid mineraaltoitaineid, aidates kaasa normaalsele happe-alustasakaalule ja valgusünteesile ning toetades samaaegselt normaalset viljakust ja reproduktsiooni. Vitamiin B6 aitab kaasa hormonaalse aktiivsuse regulatsioonile.

 • ELUJÕUD

  B-grupi vitamiinid B6, B12 ja biotiin aitavad kaasa energiavahetusele. Vitamiinid B12 ja B6 aitavad samaaegselt vähendada väsimust ja kurnatust. Vitamiinid C ja D toetavad immuunsüsteemi talitlust.
  Rasestumise üheks levinumaks takistajaks loetakse psühholoogilist stressi. Biotiin, niatsiin ja tiamiin aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele.

 • L-ARGINIIN

  L-Arginiin kuulub osaliselt asendamatute aminohapete hulka. Aminohapped sisalduvad hormoonide ja ensüümide biokeemilises struktuuris.

 • VITAMIIN D3

  Vitamiin D osaleb rakujagunemise protsessis ning aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Üks tablett sisaldab:

%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

    %NRV
L-arginiin 100 mg -
Vitamiin C 90 mg 113%
Magneesium 60 mg 16%
Vitamiin E 20 mg α-TE 167%
Inositool 40 mg -
N-atsetüültsüsteiin 50 mg -
Raud 14 mg 100%
Niatsiin (vitamiin B3) 20 mg NE 125%
Tsink 15 mg 150%
Beetakaroteen 3 mg -
Vitamiin B6 10 mg 714%
Seleen 50 µg 91%
Tiamiin (vitamiin B1) 8 mg 727%
Pantoteenhape (vitamiin B5) 5 mg 83%
Riboflaviin (vitamiin B2) 5 mg 357%
Vask 1000 µg 100%
Foolhape 800 µg 400%
Vitamiin D 25 µg (1000 IU) 500%
Vitamiin B12 20 µg 800%
Jood 200 µg 133%
Biotiin (vitamiin B7) 150 µg 300%

Woman+ Conception

Osta netiapteegist

Võtke 1 tablett iga päev peamise söögikorra ajal koos klaasi veega.

WOMAN+ CONCEPTION tablettide võtmist on parima tulemuse saavutamiseks soovitatav alustada 3-6 kuud enne lapse planeerimist ning jätkata tablettide võtmist kogu protsessi vältel.

Arvamused

Loe, mida arvavad Woman+ Conception kasutajad ja soovi korral jäta ka oma arvamus!

Aire Kalda, Tartumaa

Soovitan julgelt, mõju avaldus ruttu. (toode: Woman+ Conception)

Koostisosad: mahuaine (mikrokristalne tselluloos), paakumisvastane aine (dikaltsiumfosfaat), L-askorbiinhape, magneesiumoksiid, L-arginiin vesinikkloriid, D,L-α-tokoferüülatsetaat, inositool, N-atsetüül-L-tsüsteiin, raud(II)fumaraat, stabilisaator (rasvhapete magneesiumsoolad: magneesiumstearaat), nikotiinamiid, tsinkoksiid, glaseeraine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), beetakaroteen, püridoksiinvesinikkloriid, L-selenometioniin, tiamiinvesinikkloriid, D-kaltsiumpantotenaat, ränidioksiid, riboflaviin, vasksulfaat, niiskusesäilitaja (glütserool), toiduvärv: karamell, pteroüülmonoglutamiinhape, tsüanokobalamiin, kaaljumjodiid, D-biotiin.

Vaata lisaks - vitamiinid ja mineraalained Viljakus

Viljakus

Beauty+

Sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi nahale, küüntele ja juustele.

Pregna+ Multi

Sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid rasedale naisele. Sobib kasutamiseks ka raseduse planeerimise ja raseduse ajal.

Pregna+ Omega

Sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid rasedale naisele ja lootele.