Vitamiin D4000 päikesesprei

VITAMIIN D4000 PÄIKESESPREI sisaldab kõrges kontsentratsioonis – 100 µg e 4000 IU – vitamiini D₃, mis on D-vitamiini vormidest kõige bioaktiivsem. Päikesesprei on valmistatud kookosõli baasil, mis on rikas keskmise ahelapikkusega triglütseriidide sisalduse poolest. Rasvhapete ahelapikkus ja molekuli suurus mängib seedeprotsessis olulist rolli.

Osta e-apteegist
  • Vitamiin D

    – toetab immuunsüsteemi normaalset tööd

    – aitab hoida luid, hambaid ja lihaseid normaalsena

    – osaleb rakujagunemise protsessis,

    – aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele

Üks pihustus sisaldab:

%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

    %NRV
Vitamiin D₃ 100 µg (4000 IU*) 2000%
* IU – rahvusvaheline toimeühik

Vitamiin D4000 päikesesprei

Osta e-apteegist
Kasutamine: täiskasvanutel ja lastel alates 12. eluaastast üks pihustus (100 µg / 4000 IU) päevas otse suhu (vältides pihusti otsest kontakti limaskestadega).

Arvamused

Loe, mida arvavad Vitamiin D4000 päikesesprei kasutajad ja soovi korral jäta ka oma arvamus!

Koostisosad: kookosõli, vitamiin D3 õlilahus (kandeaine: päevalilleseemneõli; kolekaltsiferool; antioksüdant: DL-alfa-tokoferool), antioksüdant: D-alfa-tokoferool.

Ei sisalda: kunstlikke lõhna- ja maitseaineid ega magusaineid. Laktoosivaba.

Sobilik vegetaarlastele. 

Netokogus: 20 ml.

Hoiatused
Raseduse ja imetamise korral on soovitatav enne toidulisandi kasutamist konsulteerida arsti või apteekriga! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril, otsese päikesevalguse ja niiskuse eest kaitstult! Säilivusaeg kehtib nõuetekohaselt hoitud toote puhul.

Vaata lisaks:

Vitamiinid

Magneesium+ Direct B-grupi vitamiinidega

Ideaalne preparaat magneesiumivajaduse korral.

Vitamiin C 1000 mg

Toimeainet modifitseeritult vabastavad ehk maohappevastase puhvervõimega tabletid aitavad säilitada C-vitamiini taset veres stabiilsena pikema aja vältel.

Cardio+

Sisaldab olulisi vitamiine, mineraaltoitaineid ja taimseid koostisosi vererõhu, südame, kolesterooli ja vereloome heaoluks.