Cardio+ sisaldab mineraalaineid ja vitamiine kolesterooli, südame, vererõhu ja vereloome toetamiseks

Cardio+

Spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi vererõhu, vereloome, kolesterooli ja südame heaoluks.

Uus pakend, täiustatud koostis!

Osta e-apteegist
 • Vererõhk

  Veresooned vajavad normaalseks tööks kollageeni, mille moodustumisele aitab kaasa C-vitamiin. Mangaan osaleb sidekoe moodustumisel. Küüslauk on vanim „imerohuks” kutsutud taim, mis aitab hoida normaalset vererõhku ja veresoonkonna tervist. Koensüüm Q10 leidub keharakkudes, rohkelt südames, lihastes ja närvisüsteemis. Koensüüm Q10 aitab kaasa normaalse vererõhu säilitamisele.

 • Südamelihased

  Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle. B1-vitamiin toetab tavapärast südametalitlust.

 • Vereloome

  Raual on oluline roll vere punaliblede ja hemoglobiini moodustumisel ning hapniku transportimisel kehas. Vitamiinid B2, B12, B6 hoolitsevad punaste vereliblede heaolu eest. Kroom toetab normaalset vere glükoosi taset.

 • Kolesteroolitase

  Tablettide koostisesse kuulub ka punane fermeteeritud riis, mida on sajandeid kasutatud Hiinas. Selles sisalduv bioloogiliselt aktiivne monakoliin K aitab hoida normaalset vere kolesteroolitaset.

Üks tablett sisaldab:

%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

    %NRV
Küüslauguekstrakt 1.1 200 mg -
Magneesium 200 mg 53%
Punase fermenteeritud riisi ekstrakt,
mis sisaldab:
200 mg -
- monakoliin K-d 10 mg -
Vitamiin C 80 mg 100%
Vitamiin E 40 mg α-TE 333%
Koensüüm Q10 30 mg -
Vitamiin B1 10 mg 909%
Vitamiin B6 8 mg 571%
Raud 5 mg 36%
Mangaan 2 mg 100%
Vitamiin B2 1,4 mg 100%
Foolhape 200 μg 100%
Kroom 100 μg 250%
Seleen 100 μg 182%
Vitamiin B12 20 μg 800%
Kasutamine: 1 tablett päevas peamise söögikorra ajal koos klaasi veega. Parema tulemuse saavutamiseks ja selle säilitamiseks on soovitatav toodet kasutada 6 kuud järjest.

Arvamused

Loe, mida arvavad Cardio+ kasutajad ja soovi korral jäta ka oma arvamus!

Willem, Ida-Virumaa

2017 aprillis osutusin õnneseeneks, kes Formula Vitale veebilehel Cardio+ vitamiinikompleksile tagasiside andmisega võitis 150 € väärtuses Formula Vitale lemmiktooteid. Käesolevaks ajaks olen tarvitanud ära kõik 150 € eest võidetud Formula Vitale tooted ning jätkanud ka nende kasutamist, sest tegelen aktiivselt tervisespordiga just tänu Formula Vitale toodetele – Cardio+ ja Active Man+, mistõttu otsustasin siinkohal kirjutada toodete tellimisega kõhklejatele oma enda kogemustest. Mõlemad eelnimetatud tooted sobivad suurepäraselt kõigile – nii tervise ja energiavaegusega, kui ka väga aktiivset eluviisi, suurt füüsilist koormust taluvatele ning samuti kõrgtasemel spotivatele inimestele. Kasutan eelnimetatud tooteid vaheldumisi üle päeva, mida võin soovitada kõigile (vähemalt meestele). Olen 65-aastane ja kaalun 100 kg. Seejuures, tänu nimetatud toodete tarbimisele, mulle ei tee raskust võimlemiskangil soovitada 7-8 korda lõuatõmmet ilma soojenduseta, mis paljudele "kaasaegsetele" noortele ei ole jõukohane. Ei saa jätta mainimata toetust tervisesörgiga tegelemisel. Cardio+ ja Activ Man+ koostis on väga rikkalik mineraalidest ja vitamiinidest, mis kogumis annavad väga tugeva energeetilise aktiivsuse ja elujõu, mistõttu kaob vanuse taju, mida tunnen ise. Seoses immuniteedi tugevnemisega võõrduvad külmetushaigused ning krooniliste probleemide ägenemine. Olen ise tänulik Formula Vitale abile ning soovitan kõigile meestele vähemalt proovida (kui ei usu) Cardio+ ja Active Man+ kas eraldi või kombinatsioonis. Eriti nõrkadele peale haigust mitte vähem kui 1 kuu, kuigi esimesi tulemusi saab tunda juba nädal tarvitamist. (toode: Cardio+)

Ivar Lass, Lääne-Virumaa

Ostsin Cardio+ toidulisandi, et toetada vere paremat ringlust, aga ka, et hoida vererõhk normis. Arvan, et toidulisandite tarvitamine pole halb, organism saab täiendava koguse mineraale ja eluks vajalikke vitamiine. Võimalik, et tavatoiduga jääb mul mõni vajalik mineraal saamata. (toode: Cardio+)

Koostisosad: magneesiumoksiid, mahuaine (mikrokristalne tselluloos), küüslaugu (Allium sativum) pulbri ekstrakt, punase fermenteeritud riisi (Monascus purpureus) ekstrakt, paksendaja (maltodekstriin), L-askorbiinhape, D,L-alfa-tokoferüülatsetaat 50%, stabilisaator (karboksümetüültselluloos), glaseeraine (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), stabilisaator (magneesiumstearaat), koensüüm Q10, raud(II)fumaraat, tiamiinvesinikkloriid, püridoksiinvesinikkloriid, mangaansulfaat, toiduvärv (punane raudoksiid), tsüanokobalamiin, pteroüülmonoglutamiinhape, riboflaviin, kroomkloriid, seleeniga rikastatud pärm.

Netokogus: 45 g / 30 tabletti.

Hoiatused
Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril, otsese päikesevalguse ja niiskuse eest kaitstult. Säilivusaeg kehtib õigesti hoitud toote puhul.

Vaata lisaks:

Naisele

Woman+

Toetab naise organismi energiavahetust, naha ja juuste seisundit, immuunsüsteemi ja vereloomet.

Man+

Toetab organismi energiavahetust, viljakust ning närvisüsteemi ja immuunsüsteemi talitlust.

Active Man+

Toetab energiavahetust, vaimset jõudlust, vitaalsust, lihaseid ja immuunsüsteemi.