Vitamiinikompleksid detsembris Apotheka apteekides –25%

Detsembris leiad kõik Formula Vitale täiskasvanute vitamiinikompleksid Apotheka apteekidest ja e-apteegist 25% soodsama hinnaga.

Ideaalne valik jõulukingituseks!

 

Mehe tervise heaks!

Active Man+ on mõeldud aktiivselt sportivatele ja head vormi taotlevatele meestele, toetades energiavahetust, vitaalsust, lihaseid ja immuunsüsteemi. Spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi aktiivsetele meestele.

Man+ tagab mehele igapäevaselt vajalikud vitamiinid ja mineraalained, toetades organismi energiavahetust, viljakust ning närvisüsteemi ja immuunsüsteemi talitlust.

 

Naise tervise heaks!

Woman+ on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja looduslikke koostisosi naisele, toetades organismi energiavahetust, naha ja juuste seisundit, immuunsüsteemi ja vereloomet.

Woman 50+ on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi naisele vanuses 50+, toetades organismi rakkude kaitset, energiavahetust, naha, juuste ja küünte seisundit, immuunsüsteemi ja vereloomet.

Beauty+ on spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi nahale, küüntele ja juustele.

 

Sobilk nii mehele kui ka naisele!

Neuro+ on täiuslik närvisüsteemi talitlust, vaimset tasakaalu ja mälu toetav vitamiinikompeks  sisaldades muuhulgas märkimisväärses annuses D3-vitamiini.

Cardio+ on spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi vererõhu, kolesterooli, vereloome ja südame heaoluks.

 

Toodetega tutvumiseks ja headest pakkumistest osa saamiseks kliki SIIA.

 

Rõõmsat ja tervisest pakatavat aastalõppu!

25% soodsam hind kehtib Apotheka apteekides ja e-apteegis kuni 31.12.2019.