KIDS+ nuputamisvihiku kampaania

Formula Vitale KIDS+ vitamiinidel on valmis saanud üks vahva nuputamisvihik – KIDS+ NUPUTA JA VÄRVI.

Vihiku kolmandal lehel on muigav karu, kes ootab, et lapsed talle riided selga joonistaksid ja siis teeksid koos joonistusega endast pilti. Meie ootame neid pilte e-posti aadressile kampaania@formulavitale.ee. Kõik saadetud pildid osalevad loosikampaanias.  Igal kuul loosime välja ühe Formula Vitale KIDS+ toote.

Kui sul KIDS+ nuputamisvihikut veel ei ole, siis saad selle alla laadida klikates sellel väikesel pildil  nuputamisvihik

Ainult karuga lehekülje saad alla laadida klikates sellel väikesel pildil varvi-karu-ja-tee-endaga-pilti

Kampaania tingimused

 1. Perioodil 01.01.2017–31.12.2017 toimub KIDS+ nuputamisvihiku “KIDS+ NUPUTA JA VÄRVI“ kampaania (edaspidi Kampaania), mida korraldab OÜ Allium UPI (edaspidi Kampaania Korraldaja).
 2. Kampaania raames loositakse igal kuul välja 1 (üks) Formula Vitale KIDS+ toode (edaspidi Auhind) kõigi eelneval kuul Formula Vitale Kids+ nuputamisvihiku “KIDS+ NUPUTA JA VÄRVI“ (edaspidi Kampaania Vihik) oleva üleskutse peale laekunud fotode saatjate vahel.
 3. Loosimine toimub igal kuul hiljemalt 30. kuupäeval.
 4. Kampaanias osalevad kõik Kampaania e-posti aadressile kampaania@formulavitale.ee saadetud fotod.
 5. Foto saatmisel lisada juurde lisada lapse nimi ja vanus ning lapsevanema/eestkostja kontaktandmed (nimi, telefon, e-posti aadress)
 6. Foto saatmisega nõustub lapsevanem/eestkostja, et fotot lapsest koos nime ja vanusega võib avaldada Formula Vitale veebilehel ja Facebooki lehel.
 7. Auhinna kättetoimetamine toimub Kampaania Korraldaja kulul SmartPosti pakiautomaatide kaudu. Auhinna kättesaamiseks esitab Auhinna võitnud osaleja Kampaania Korraldajale e-posti teel SmatPosti pakiautomaadi asukoha, kuhu ta soovib Auhinda saada. Auhind saadetakse võitja poolt nimetatud SmartPosti pakiautomaati hiljemalt 10 tööpäevajooksul arvates võitja poolt vastavate andmete edastamisest Kampaania Korraldajale.
 8. Võitjate (laste) nimed avaldatakse Formula Vitale kodulehel www.formulavitale.ee ja Formula Vitale Facebooki lehel. Võitjate lapsevanema/eestkostjaga (pildi saatja) võtab Kampaania Korraldaja ühendust hiljemalt loosimisele järgneval tööpäeval. Auhinna vastuvõtmisega annab võitja Kampaania Korraldajale loa kasutada Kampaania lõppemisest arvates 2 aasta jooksul võitja fotot, nime ja vanust reklaamides, PR kampaaniates jm.
 9. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada Auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest Formula Vitale kodulehe www.formulavitale.ee vahendusel.
 10. Kampaaniaga seonduvaid pretensioone saab kirjalikult esitada e-posti teel kuni 31.01.2018. a. Kampaania e-posti aadress on kampaania@formulavitale.ee. Pretensioonile antakse vastus 10 tööpäeva jooksul pretensiooni laekumisest arvates.
 11. Võitjale antakse võidust teada e-posti aadressil või telefoninumbril, mille võitja lapseanem/eestkostjaon kampaanias osalemiseks Kampaania Korraldajale edastanud.
 12. Kampaania raames toimub Auhinna loosimine juhul, kui vastaval kuul on Kampaanias osalenud vähemalt 3 fotot; juhul kui kampaaniaperioodil ükskõik millisel Auhinna loosimise kuul on Kampaanias osalejaid vähem kui 3, Auhinna loosimist vastaval kuul ei toimu ning vastaval kuul Kampaanias osalenud fotod osalevad järgneval kuul toimuval Auhinna loosimisel

 

Saabunud fotod

tuuli-6-aastane  anna-mikitjuk_pildid-koos  Tanilo Freimann 6aastane

3,5-aastane Archibald  6-aastane Josep  Erik 

 

Võitjad

Esimene võistlusele saadetud foto – 6-aastane Tuuli

Jaanuarikuu võitja – Anna saadetud foto

Veebruarikuu võitja – 6-aastane Tanilo

Märtsikuu võitja – Erik

Septembrikuu võitja – Delisa

Oktoobrikuu võitja – Ricco