Vitamiinid naistele – Formula Vitale bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleksid sisaldavad olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi, mida naise organism ja immuunsüsteem igapäevaselt vajavad.

Toote pilt

Cardio+

CARDIO+ on spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi SÜDAMELE. CARDIO+ sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi SÜDAME, VERESOONKONNA JA VERELOOME toetamiseks.

Toote pilt

Woman+

WOMAN+ on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja looduslikke koostisosi NAISELE, toetades organismi energiavahetust, naha ja juuste seisundit, immuunsüsteemi ja vereloomet.

Toote pilt

Woman 50+

WOMAN 50+ on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi NAISELE vanuses 50+, toetades organismi rakkude kaitset, energiavahetust, naha, juuste ja küünte seisundit, immuunsüsteemi ja vereloomet.

Toote pilt

Vitale Woman

Vitale Woman on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi NAISELE MENOPAUSI ajal ja pärast seda.

Toote pilt

Beauty+

BEAUTY+ on spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi NAHALE, KÜÜNTELE JA JUUSTELE.

Toote pilt

Varajane rasedustest (plaat)

Formula Vitale plaattest on kiiresti vastust andev varajane rasedustest. Test põhineb inimese kooriongonadotropiini (hCG) määramisel, mis ilmub uriini pärast viljastumist.

Toote pilt

Varajane rasedustest (pulk)

Formula Vitale pulktest on kiiresti vastust andev varajane rasedustest. Test põhineb inimese kooriongonadotropiini (hCG) määramisel, mis ilmub uriini pärast viljastumist.

Toote pilt

Neuro+

NEURO+ on täiuslik kompleks, mis täiendab organismi tasakaalustatult oluliste vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete koostisosadega, sisaldades muuhulgas märkimisväärses annuses D3 vitamiini.

Arvamused

Naisele: loe, mida arvavad kasutajad ja soovi korral jäta ka oma arvamus!

Ivar Lass, Lääne-Virumaa

Ostsin Cardio+ toidulisandi, et toetada vere paremat ringlust, aga ka, et hoida vererõhk normis. Arvan, et toidulisandite tarvitamine pole halb, organism saab täiendava koguse mineraale ja eluks vajalikke vitamiine. Võimalik, et tavatoiduga jääb mul mõni vajalik mineraal saamata. (toode: Cardio+)

Willem, Ida-Virumaa

Cardio+ on võimas tugi südamele ja veresoonkonnale. Võtan 1.tb Cardio+ iga kord tund enne suure koormusega jooksu- ja teisi kehalisi treeninguid, kaasaarvatud väljas talveoludes harjutades. Kehakaalu 98 kg juures (alustasin treeninguid novembris kehakaaluga 105 kg), tänu Cardio+ jooksen praegu vabalt 1,5 tundi pulsiga 130-135 l/min vanuses 63.a.. Cardio+ on väga effektiivne nii tugi- kui ka profülaktiline vahend sügametööle ja veresoonkonnale ning tõhusalt aitab langetada kehakaalu (sisaldab L-karnitiini, mis transformeerib rasva energiaks füüsilise tegevuse käigus). Esialgse hea ja nähtava tulemuse saavutamiseks tuleb Cardio+ tarvitada vähemalt 3 kuud. Soovin Tervist ja Edu ! (toode: Cardio+)

Piia Pannal, Harjumaa

Olen kasutanud ja jõudu tuli rohkem, tundsin kindlamalt end. (toode: Cardio+)

Larissa, Läänemaa

Reklaami järgi ostsin Cardio+, olid probleemid südamega ja kolestirooliga. Peale ühte kuuri tunnen ennast palju paremini ja kolesterool ka ei tõuse. Kindlasti ostan veel (toode: Cardio+)

Jekaterina Solomonova, Pärnumaa

Были проблемы с сердцем, для профилактики купила ваш припарат и чувствую улучшения. Прошла один курс,обязательно куплю еще. (toode: Cardio+)