Vitamiinid naistele – Formula Vitale bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleksid sisaldavad olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi, mida naise organism ja immuunsüsteem igapäevaselt vajavad.

Toote pilt

Cardio+

CARDIO+ on spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi vererõhu, vereloome, kolesterooli ja südame heaoluks.

Toote pilt

Woman+

WOMAN+ on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja looduslikke koostisosi naisele, toetades organismi energiavahetust, naha ja juuste seisundit, immuunsüsteemi ja vereloomet.

Toote pilt

Woman 50+

WOMAN 50+ on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi naisele vanuses 50+, toetades organismi rakkude kaitset, energiavahetust, naha, juuste ja küünte seisundit, immuunsüsteemi ja vereloomet.

Toote pilt

Vitale Woman

VITALE WOMAN on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi nsisele menopausi ajal ja pärast seda.

Toote pilt

Beauty+

BEAUTY+ on spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi nahale, juustele ja küüntele.

Toote pilt

Varajane rasedustest plaat

Formula Vitale plaattest on kiiresti vastust andev varajane rasedustest. Test põhineb inimese kooriongonadotropiini (hCG) määramisel, mis ilmub uriini pärast viljastumist.

Toote pilt

Varajane rasedustest pulk

Formula Vitale pulktest on kiiresti vastust andev varajane rasedustest. Test põhineb inimese kooriongonadotropiini (hCG) määramisel, mis ilmub uriini pärast viljastumist.

Toote pilt

Neuro+

NEURO+ on täiuslik kompleks, mis täiendab organismi tasakaalustatult oluliste vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete koostisosadega, sisaldades muuhulgas märkimisväärses annuses D3-vitamiini.
Toote pilt

Magneesium+ Direct B-grupi vitamiinidega

Ideaalne preparaat magneesiumivajaduse korral. Meeldiv sidrunimaitseline pulber toimib tänu suus imendumisele kiirelt, paremaks imendumiseks pärineb magneesium magneesiumtsitraadist ja magneesiumoksiidist.

Arvamused

Naisele: loe, mida arvavad kasutajad ja soovi korral jäta ka oma arvamus!

Willem, Ida-Virumaa

2017 aprillis osutusin õnneseeneks, kes Formula Vitale veebilehel Cardio+ vitamiinikompleksile tagasiside andmisega võitis 150 € väärtuses Formula Vitale lemmiktooteid. Käesolevaks ajaks olen tarvitanud ära kõik 150 € eest võidetud Formula Vitale tooted ning jätkanud ka nende kasutamist, sest tegelen aktiivselt tervisespordiga just tänu Formula Vitale toodetele – Cardio+ ja Active Man+, mistõttu otsustasin siinkohal kirjutada toodete tellimisega kõhklejatele oma enda kogemustest. Mõlemad eelnimetatud tooted sobivad suurepäraselt kõigile – nii tervise ja energiavaegusega, kui ka väga aktiivset eluviisi, suurt füüsilist koormust taluvatele ning samuti kõrgtasemel spotivatele inimestele. Kasutan eelnimetatud tooteid vaheldumisi üle päeva, mida võin soovitada kõigile (vähemalt meestele). Olen 65-aastane ja kaalun 100 kg. Seejuures, tänu nimetatud toodete tarbimisele, mulle ei tee raskust võimlemiskangil soovitada 7-8 korda lõuatõmmet ilma soojenduseta, mis paljudele "kaasaegsetele" noortele ei ole jõukohane. Ei saa jätta mainimata toetust tervisesörgiga tegelemisel. Cardio+ ja Activ Man+ koostis on väga rikkalik mineraalidest ja vitamiinidest, mis kogumis annavad väga tugeva energeetilise aktiivsuse ja elujõu, mistõttu kaob vanuse taju, mida tunnen ise. Seoses immuniteedi tugevnemisega võõrduvad külmetushaigused ning krooniliste probleemide ägenemine. Olen ise tänulik Formula Vitale abile ning soovitan kõigile meestele vähemalt proovida (kui ei usu) Cardio+ ja Active Man+ kas eraldi või kombinatsioonis. Eriti nõrkadele peale haigust mitte vähem kui 1 kuu, kuigi esimesi tulemusi saab tunda juba nädal tarvitamist. (toode: Cardio+)

Ivar Lass, Lääne-Virumaa

Ostsin Cardio+ toidulisandi, et toetada vere paremat ringlust, aga ka, et hoida vererõhk normis. Arvan, et toidulisandite tarvitamine pole halb, organism saab täiendava koguse mineraale ja eluks vajalikke vitamiine. Võimalik, et tavatoiduga jääb mul mõni vajalik mineraal saamata. (toode: Cardio+)

Willem, Ida-Virumaa

Cardio+ on võimas tugi südamele ja veresoonkonnale. Võtan 1.tb Cardio+ iga kord tund enne suure koormusega jooksu- ja teisi kehalisi treeninguid, kaasaarvatud väljas talveoludes harjutades. Kehakaalu 98 kg juures (alustasin treeninguid novembris kehakaaluga 105 kg), tänu Cardio+ jooksen praegu vabalt 1,5 tundi pulsiga 130-135 l/min vanuses 63.a.. Cardio+ on väga effektiivne nii tugi- kui ka profülaktiline vahend sügametööle ja veresoonkonnale ning tõhusalt aitab langetada kehakaalu (sisaldab L-karnitiini, mis transformeerib rasva energiaks füüsilise tegevuse käigus). Esialgse hea ja nähtava tulemuse saavutamiseks tuleb Cardio+ tarvitada vähemalt 3 kuud. Soovin Tervist ja Edu ! (toode: Cardio+)

Piia Pannal, Harjumaa

Olen kasutanud ja jõudu tuli rohkem, tundsin kindlamalt end. (toode: Cardio+)

Larissa, Läänemaa

Reklaami järgi ostsin Cardio+, olid probleemid südamega ja kolestirooliga. Peale ühte kuuri tunnen ennast palju paremini ja kolesterool ka ei tõuse. Kindlasti ostan veel (toode: Cardio+)