Formula Vitale – terve elu valem!

Formula Vitale vitamiine, mineraalaineid ja taimseid toimeaineid sisaldavad tooted on välja töötatud selleks, et erinevatel eluetappidel varustada ja toetada inimese organismi oluliste toitainetega. Formula Vitale sarjas on sobivaid tooteid kogu perele.

 

Täiskasvanutele

Täiskasvanutele

Täiskasvanutele mõeldud toodete väljatöötamisel on lähtutud inimese soo, vanuse ja eluviiside erinevustest tingitud varieeruvast toitaine vajadusest. Formula Vitale tooted rikastavad organismi iga päev vajalike toitainete ja vitamiinidega ning aitavad kaasa organismi oluliste funktsioonide toimimisele.

Lastele

Lastele mõeldud meeldiva maitsega KIDS+ kummikarukesed aitavad täiendada lapse igapäevast toitainete vajadust. Laste lemmikute, KIDS+
kummikarukeste, valmistamisel on kasutatud looduslikke lõhna- ja maitseaineid.

 • Kvaliteetne

  Kvaliteetne

  Formula Vitale toidulisandeid toodetakse Suurbritannias, vaid Magneesium+ toodetakse Saksamaal ja vitamiin D4000 pärlid nii Suurbritannias kui ka Serbias (tootjariigi info pakendil). PRO-sarja tooteid valmistatakse Horvaatias. Toodete valmistamisel on järgitud farmaatsiatööstuse rangeid kvaliteedistandardeid ning kasutatud on eelnevalt kontrollitud ja kvaliteetseid algaineid. Tooteid ei ole katsetatud loomadel!

   

 • Uuenduslik

  Uuenduslik

  Formula Vitale tooted põhinevad uusimatel teadusuuringutel, sisaldades peale tuntud koostisosade ka uuenduslikke koostisosi (nt Cardio+ sisaldab punase fermenteeritud riisi ekstrakti).

   

 • Lihtne manustada

  Lihtne manustada

  Oleme muutnud sinu elu lihtsamaks – Formula Vitale tooteid manustatakse vaid 1 kord päevas ning pakendite tootmisel on järgitud põhimõtet, et iga toode sisaldaks 1 kuu koguse tablette, kapsleid või kummikarukesi. 1 pakk= 1 kuu

  Formula Vitale tootevalikust leiab igaüks endale sobiva toote!

   

 • Sünteetiliste E-ainete vaba

  Sünteetiliste E-ainete vaba

  Formula Vitale tooted on täielikult vabad kunstlikest lõhna-, maitse- ning säilitusainetest. Suurem osa toodetest on suhkruvabad ning ei sisalda tärklist, soola ega gluteeni.