Vitamiinid lastele – kasvavale organismile olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi sisaldavad kummikarukesed.

Toote pilt

KIDS+ CALCI

KIDS+ CALCI täiendab lapse kaltsiumi ja D-vitamiini varusid. Kaltsium on oluline mineraalaine lihaste töös, närviülekannetel ja luude hoidmisel ning on vajalik tervete hammaste säilitamiseks. D-vitamiin toetab immuunsüsteemi normaalset tööd.  
Toote pilt

KIDS+ MEGA

KIDS+ MEGA kummikarukesed täiendavad lapse vitamiinide, mineraalainete ja asendamatute rasvhapete varusid. KIS+ MEGA sisaldab linaseemneõli, milles on rikkalikult asendamatut rasvhapet alfa-linoleenhape, mida keha ei suuda ise sünteesida. Vitamiinid A, C ja D aitavad toetada lapse immuunsüsteemi. Närvisüsteemi tööks on vajalikud B-grupi vitamiinid (B3, B6, B12), luid ja hambaid toetab D-vitamiin.

Toote pilt

KIDS+ MULTI

KIDS+ MULTI kummikarukesed täiendavad lapse jaoks oluliste vitamiinide ja mineraalainete varusid. Vitamiinid A, C ja D aitavad toetada lapse immuunsüsteemi, foolhape toetab psühholoogilisi funktsioone ning D-vitamiin aitab hoida luid ja hambaid.

Toote pilt

KIDS+ D

KIDS+ D kummikarukesed sisaldavad soovituslikus annuses kõige bioaktiivsemat D3-vitamiini vormi. KIDS+ D toetab immuunsüsteemi normaalset tööd, aitab hoida luid, hambaid ja lihaseid normaalsena, osaleb rakujagunemise protsessis, toetab igapäevaselt normaalset vere kaltsiumisisaldust ning aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele.
Toote pilt

KIDS+ D400 päikesetilgad

Kookosõli baasil KIDS+ D400 päikesetilgad sisaldavad kõrges kontsentratsioonis vitamiini D₃, mis on D-vitamiini vormidest kõige bioaktiivsem.

Arvamused

Lapsele: loe, mida arvavad kasutajad ja soovi korral jäta ka oma arvamus!