Vitamiinid lastele – kasvavale organismile olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi sisaldavad kummikarukesed.

Toote pilt

KIDS+ CALCI

KIDS+ CALCI täiendab lapse kaltsiumi ja D-vitamiini varusid. Kaltsium on oluline mineraalaine lihaste töös, närviülekannetel ja luude hoidmisel ning on vajalik tervete hammaste säilitamiseks. D-vitamiin toetab immuunsüsteemi normaalset tööd.  
Toote pilt

KIDS+ MEGA

KIDS+ MEGA kummikarukesed täiendavad lapse vitamiinide, mineraalainete ja asendamatute rasvhapete varusid. KIS+ MEGA sisaldab linaseemneõli, milles on rikkalikult asendamatut rasvhapet alfa-linoleenhape, mida keha ei suuda ise sünteesida. Vitamiinid A, C ja D aitavad toetada lapse immuunsüsteemi. Närvisüsteemi tööks on vajalikud B-grupi vitamiinid (B3, B6, B12), luid ja hambaid toetab D-vitamiin.

Toote pilt

KIDS+ MULTI

KIDS+ MULTI kummikarukesed täiendavad lapse jaoks oluliste vitamiinide ja mineraalainete varusid. Vitamiinid A, C ja D aitavad toetada lapse immuunsüsteemi, foolhape toetab psühholoogilisi funktsioone ning D-vitamiin aitab hoida luid ja hambaid.

Toote pilt

KIDS+ D

KIDS+ D kummikarukesed sisaldavad soovituslikus annuses kõige bioaktiivsemat D3-vitamiini vormi. KIDS+ D toetab immuunsüsteemi normaalset tööd, aitab hoida luid, hambaid ja lihaseid normaalsena, osaleb rakujagunemise protsessis, toetab igapäevaselt normaalset vere kaltsiumisisaldust ning aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele.
Toote pilt

KIDS+ D400 päikesetilgad

Kookosõli baasil KIDS+ D400 päikesetilgad sisaldavad kõrges kontsentratsioonis vitamiini D₃, mis on D-vitamiini vormidest kõige bioaktiivsem.

Arvamused

Lapsele: loe, mida arvavad kasutajad ja soovi korral jäta ka oma arvamus!

Miia k, Harjumaa

I would love to buy this from Finland, as it is only calcium my lchild is willing to take. Child is allergic to milk, and does not like taste of vegetarian 'milks'. Also hates the calsium tablets even those that taste like berries, orange ect. But loves these teddiebears! (toode: KIDS+ CALCI)

Kaire Lipping, Tartumaa

Lapse lemmikud vitamiinid. Talle meeldib eriti, et need on apelsinimaitselised ja vahvad karukese kujuga (Kids+ OMEGA). Mulle meeldib, et need ei sisalda sünteetilisi lõhna- ja maitseaineid ning säilitusaineid. Kõik lapsele vajalikud vitamiinid, mineraalained ja rasvhapped on olemas. Mõlemad oleme tootega väga rahul :) (toode: KIDS+ MEGA)

Irina Suhhanova, Ida-Virumaa

Tütrele meeldis väga ja vanem poeg ütles Super! Kõikidele meeldib. Nüüd on meie lemmikkomplekss. (toode: KIDS+ MULTI)