TERVE JA TUGEV SÜDA!

Eestis ainulaadne Formula Vitale CARDIO+  on terve ja tugeva südame tervise vitamiin!

CARDIO+sisaldab südamele olulisi komponente alates B, C ja D vitamiinidest, küüslaugu ekstraktist kuni punase fermenteeritud riisi ekstrakti ja linaseemnepulbrini, mis on tuntud oma kiudainete ja oomega-3-rasvhapete sisalduse tõttu. CARDIO+ on vitamiinide, mineraalainete, mikroelementide ja taimsete ekstraktide tasakaalustatud kompleks, mis omab soodsat toimet veresoonkonnale, südamele, vereloomele ja vere kolesterooli tasemele.

TERVE JA TUGEV SÜDA!

Cardio+ on vitamiinide, mineraalainete, mikroelementide ja taimsete ekstraktide tasakaalustatud kompleks, mis omab soodsat toimet veresoonkonnale, südamele, vereloomele ja vere kolesterooli tasemele.

Uuendusliku koostisega CARDIO+ on spetsiaalselt välja töötatud südame ja veresoonkonna tervise heaks. See toidulisand on ainulaadne Eestis, sest sisaldab südamele olulisi komponente alates B, C ja D vitamiinidest, küüslaugu ekstraktist kuni punase fermenteeritud riisi ekstrakti ja linaseemnepulbrini, mis on tuntud oma kiudainete ja oomega-3-rasvhapete sisalduse tõttu.

VERESOONED

Veresooned koosnevad peamiselt sidekoest ning vajavad igapäevaseks talitluseks kollageeni. CARDIO+ koostisosad mangaan, vask ja C-vitamiin omavad olulist osa veresoonkonna heaolus. Mangaan osaleb sidekoe ja C-vitamiin kollageeni moodustumise protsessides, vask aga sidekoe struktuurvalkude formeerumises ning toetab sidekoe püsimist normaalsena.

SÜDA

Süda on inimorganismi tähtsaim lakkamatult töötav lihas. Südamelihas teeb oma eluea jooksul ettemääramatu arvu tahtele allumatuid rütmilisi kokkutõmbeid. CARDIO+ koostisosad magneesium ja D-vitamiin toetab lihaste tööd ning B1-vitamiin tavapärast südametalitlust.

VERELOOME

Veri on vedel sidekude, mis koosneb vereplasmast ja vere vormelementidest: vereliistakutest ja punastest ning valgetest verelibledest. Vere peamiseks ülesandeks on transportida hapnikku. CARDIOkoostisosal raual on oluline roll vere punaliblede ja hemoglobiini moodustumisel ning hapniku transpordil kehas. B2-, B12– ja B6– vitamiinid hoolitsevad punaste vereliblede heaolu eest.

PUNASE FERMENTEERITUD RIISI EKSTRAKT

CARDIO+ sisaldab punase fermenteeritud riisi ja küüslaugu ekstrakte. Küüslauk on meie kultuuriruumis vanim „imerohuks“ kutsutud taim, mis hoiab veresoonkonna tervist, toetades samaaegselt head vere mikrotsirkulatsiooni. Punase fermenteeritud riisi ekstrakti on sajandeid kasutatud Hiinas nii toiduvalmistamisel kui ka rahvameditsiinis. See sisaldab bioloogiliselt aktiivset ainet monokoliin K, mis aitab hoida normaalset vere kolesterooli taset.

HUVITAVAD FAKTID SÜDAME KOHTA:

  • Süda on umbes rusikasuurune.
  • Süda pumpab päevas läbi umbes 7000 liitrit verd.
  • Veresoonte kogupikkus inimorganismis on umbes 90 000 kilomeetrit.
  • Aristoteles (384 eKr – 322 eKr) kirjeldas esimesena südant kui keha kõige tähtsamat elundit.
  • Tervise Arengu Instituudi andmetel registreeritakse Eestis keskmiselt uusi südame-veresoonkonnahaigusi aastas veidi üle 80 000 juhu.
  • Südamehaiguste peamised riskitegurid on vähene liikumine, suitsetamine, alkoholi liigtarvitamine, ülekaal, vähene puu- ja köögiviljade söömine ning liigne soola tarbimine.

 

3 SOOVITUST SÜDAME TERVISE HEAKS:

  • Liigu regulaarselt! Regulaarne kehaline aktiivsus alandab kõrgenenud vererõhku ja hoiab kolesterooli taset kontrolli all.
  • Toitu tervislikult! Söö rohkem kiudainete rikkast toitu ja vähenda suhkru ja soola tarbimist.
  • Väldi stressi ja puhka!

Formula Vitale tootevalikust toetab südame tööd Cardio+.

Foto: www.pixabay.com